Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/strakhov/strakhovka.in.ua/www/php/action.php on line 36
Вартість автоцивілки – Івано-Франківськ 2021 | Поліс автоцивілки, Зеленої карти з доставкою | Адреси ВРЕР Івано-Франківська

ОСАГО (Автоцивілка)

Обьем

до 1.6

1.6 - 2.0л.

2.0 - 3л

св. 3х л

груз. С1

груз. С2

Ивано-Франковск


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/strakhov/strakhovka.in.ua/www/php/action.php on line 59

Область


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/strakhov/strakhovka.in.ua/www/php/action.php on line 59

Иностранные


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/strakhov/strakhovka.in.ua/www/php/action.php on line 59
Герб Ивано-Франковска

Івано-Франківськ – необхідна інформація о вартості страхування по полісам ОСЦВ та Зелена карта, а також адреса МРЕВ.

Цены выше - актуальны

Івано-Франківська область – це Буковель та інші гірськолижні курорти, смачна закарпатська їжа у колибах, архітектура, книгарні і ще багато-багато різноманітних цікавостей.

Івано-Франківськ – автоцивілка та Зелена карта.

Статистика ДТП говорить про те, що інциденти трапляються у Івано-Франківській області десь 6-7 раз на день. З одного боку – це небагато, з іншого – вірогідність є, а значить треба подбати про захист свого фінансового становища. Для цього потрібно лише придбати поліс ОСЦВ на рік. Його вартість на легкові авто складає звичайно менш ніж 50 копійок на добу. А розмір виплати може складати декілька десятків тисяч гривень.

Через "Калькулятор ОСАГО" ви також можете дізнатися вартість автоцивілки на грузові авто, причепи, напівпричепи, автобуси. Рахуйте, щоб отримати вашу персональну вігідну ціну.

Щоб дізнатись Вашу ціну автострахування, потрібно скористатись калькулятором автоцивілки з актуальними цінами або спитати письмово через вайбер або телеграм. Поліс можна отримати через доставку Новою поштою, надіславши свої дані через форму заявки. Страхування через інтернет – це сучасно, вигідно та комфортно.

Для автомобілістів розташування Івано-Франківська дуже гарне, тому що є дуже гарна можливість для поїздок у Європу на власному авто. При цьому Ви повинні пам’ятати про необхідність придбання полісу страхування «Зелена карта». Вартість полісу Ви можете розрахувати тут.

Якщо побачите помилку – напишіть коментар через Зворотний зв’язок у розділі Контакти. Дякую Вам заздалегідь!

Еще на эту тему.

Івано-Франківськ – МРЕВ (ВРЕР). Просто інформація. Ми не продаємо там поліси.

  • Центр ДАІ --- адреса ВРЕР --- телефони --- обслуговування
  • 2601 --- вулиця Юності, 23 --- 034-2787369 --- Івано-Франківськ, Тисменицький, Тлумацький райони
  • 2602 --- Калуш, вулиця Грушевського, 104 --- 03472-60706 --- Калуш, Калуський, Долинський, Рогатинський, Рожнятівський, Галицький
  • 2603 --- Коломия, вулиця Шевченка, 11а --- 03433-27614, 03433-24703 --- Коломия, Коломийский, Снятинський, Городенківський
  • 2604 --- Смодна, вулиця Незалежності, 54 --- 03478-22054, 03478-49453 --- Косівський, Верховинський
  • 2605 --- Надвірна, вулиця Комунальна, 6 --- 03475-22306, 03475-29015 --- Яремча, Богородчанський, Надвірнянський

Ми пропонуємо цілодобовий асистанс. При ДТП необхідно лише зробити дзвінок на горячу лінію компанії, а далі Вами буде займатися місцевий представник по страховим випадкам.

Автомобілів на дорогах Івано-Франківська все більше. Багато дорогих іномарок та просто новеньких авто. Тому автострахування це не тільки «поліс від даїшніка», а й інвестиція у своє майбутнє, щоб гарно почуватися за кермом.

Гадаю, що жителі Івано-Франківська оцінять вартість автоцивілки та можливість доставки полісу страхування, а також, що указані вище адреси ВРЕР у місті Івано-Франківськ Вам були корисні. На сайті є ще багато корисної інформації водіям і не тільки.

Схід та захід разом!

(обновлено 01.12.2020)