Де купити Зелену карту та автоцивілку в Мукачево.

Страхування Мукачево

Дешево та вигідно онлайн. Адреса офісу.

Так сталось, що ми знову відкрили в Мукачево нашу точку видачі страхових полісів, яку використовували раніше, три роки тому, коли ще не було електронної автоцивілки, та в нас був партнер в Мукачево. Раніш тут був офіc, люди приходили з документами, купували Зелену карту та автоцивілку, чекали. Гугл це пам’ятає, а може хто з місцевих теж.

18 років ми працюємо у сфері страхування, з яких 10 років в онлайні, а останні декілька років тільки онлайн.

Але зараз треба бути ближче до людей, до їх потреб та звичок.

Відкриттям пункту видачі полісів у Мукачево зараз, ми спробуємо поєднати ваші звички до офісів, та наші дуже демократичні ціни, та сучасні методи праці.

В нас є 18 страхових компаній, з якими ми працюємо, поліси яких ми маємо право оформляти вам.

Ми знову прийшли в Мукачево не для того, щоб робити тут революцію цін. Нам потрібні мудрі наші клієнти, цінуючи свій та наш час, та місцеві агенти, які не мають змоги давати своїм клієнтам нормальні ціни. А таких в Мукачево дуже багато + біженці з регіонів, де ми співпрацювали минулі роки, які нас знають, нашу швидку та якісну роботу. Ми прийшли за своїми клієнтами, і вони наші, і будуть такими всі наступні роки.

Зелена Карта в Мукачево. Скільки коштує, де оформити дешево, з доставкою

Лучшие цены на полисы в Европу

Пріоритет на сьогодні - Зелена карта (міжнародна страховка на авто), яка у березні 2022 стала електронною(!). Зараз багато хто їде до Європи, як біженець, або вже знаходиться за кордоном. Так, вона потрібна біженцям, коли в них за кордоном закінчиться безкоштовний період, який їм надали приймаючі країни, або українські страхові безкоштовно на місяць. Багато хто з місцевих жителів Мукачево вже за кордоном, працюють, або купують та привозять товар.

Скільки коштує? – там в таблиці все розписано відкрито, яка ціна буде, та на який термін.


Ви їздите за кордон, або Ви біженець – ми хочемо Вам допомогти, та допомагаємо.

Ви купуєте Зелену Карту – тому, очевидно, зараз ми можемо Вам надати допомогу.

Тому не треба розуміти наші низькі ціни як якусь знижку на ціну полісу.

Ні, це просто допомога Вам від нас.

Наприклад, річна Зелена Карта на легкове авто на сьогодні офіційно 8333грн, так воно є.

Але Наша допомога Вам буде @#>i грн, та в результаті з вашого гаманця ви витратите 8333грн., як вказано у таблиці. Всі ціни там вірні.


Ціни та розміри допомоги (знижок) якщо Ви хочете не електронну Зелену Карту, а на старому зеленому бланку - уточнюйте у операторів мессенджерами.

Купити автоцивілку в Мукачево. Кращі ціни на поліси.

Автоцивілка в нас теж є. Ціни як завжди дуже конкурентні. Ніхто з нормальних страхових компаній та сервісів оформлення не зможе запропонувати Вам кращі, тому що ми постійно слідкуємо за ситуацією на ринку. Але є одне але.

Якщо по Зеленій Карті ліцензія є тільки у 10 СК. Міжнародна система, велика відповідальність МТСБУ перед міжнародною спільнотою. Тому ліцензії кому завгодно не роздають. То на автоцивілку є велика кількість СК, які 20 років не працювали, а знаходились «під паром», або зробили ребрендінг (змінили назву), щоб люди не здогадувались ким вони були раніше, або знаходяться в стадії перед ліквідацією.

Тому фільтруємо ми. В нас є інформація, ми вміємо її аналізувати та приймати рішення.

автоціна
до 1.6 лвід 570грн
1.6 - 2.0 лвід 625грн
2.0 - 3 лвід 650грн
св. 3х лвід 965грн
електровід 565грн
груз. до 2 твід 1125грн
груз. св. 2 твід 1210грн

Ми працюємо тільки з найкращими СК України, з нормальною репутацією, без російського капіталу, з конкурентними цінами та розвинутим сервісом. Якщо бачити де ціну дешевше - просто пошукайте інформацію про СК. Це досить легко. Ким вони були, показники виплат по МТСБУ.

Нема СК в нашому прайсі – це може статися лише тому, що ми ту СК не взяли.

Як застрахувати авто в Мукачево. Онлайн або в офісі? Умови співпраці.

Страхування Мукачево, Миру 44/4

Наші номери телефонів та контакти є на кожній сторінці, але про всяк випадок: +38 (066) 181-69-37 viber та +38 (096) 00-414-12 telegram. Але краще - не треба телефонувати - треба просто користуватись мессенджером, відправити туда запит. Приклад: "Треба Зелена Карта" або "Треба медичне страхування за кордон" або "Треба Автоцивілка».

Якщо все ж таки телефонуєте голосовим - робить це з номера, на якому у вас є вайбер, або телеграм, тому що відповідь вам прийде тільки письмово та в мессенджер.

Система+АТС працює тільки з файлами або текстовими повідомленнями, щоб передати їх на оператора. На ваш дзвінок система буде шукати вас у мессенджері, щоб надати вам відповідь. Важко писати - відправляйте голосове повідомлення в той же мессенджер.

Оператори, отримав будь-яке повідомлення у своєму мессенджері, нададуть відповіді на все, приймуть дані з документів, та система оформить поліс страхування по тим цінам, що вказано у переліку.

Варіанти:

  1. Працюємо "по нашому", як ми працювали 10 років онлайн, оперативно, швидко - ми віддячимо нашими цінами, розміром нашої допомоги в такі нелегкі часи, наприклад, @#>i грн. за річну Зелену Карту до Європи на легкове авто;
  2. Або працюємо, витрачаючи взаємно час одне одного - то не буде той допомоги.

Все просто: якщо приймете нашу систему роботи, кешбеку та мотивації - вам сподобається та будете всі наступні роки нашими друзями та клієнтами по всім видам страхування, та будете рекомендувати нас своїм близьким та знайомим.

Нікого умовляти не будемо. Краще допомогти десяткам/сотням людей, не затратив на те їх час та свій, ніж втрачати годину часу, щоб показувати комусь, що на вулиці 21 сторіччя вже.

Деякі ціни онлайн оформлення - у переліку поруч. Всі актуальні, користуйтесь.

Детальніше - через мессенджери Вайбер та Телеграм.

З повагою,
Олександра,
незмінний керівник онлайн-проекту "Ваш Страховой Консультант"

(01.05.2022 з оновленнями)